Karaman’da inşaat, pide fırını ve otel sektörlerinde faaliyet gösteren AYGÜN İnşaat Gıda Turizm Petrol Ürünleri sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. bünyesine yeni bir iş kolunu daha ekleyerek başarılı çıkışını ve faaliyet sektörünü genişletmiş oldu. EKİM 2014 tarihinde Hamidiye Mahallesi Sanayi Caddesi üzerinde bulunan (eski KAR-PET) petrol istasyonunu tüm müştemilatıyla satın alınmış gerekli yeni düzenlemeler ve dizaynlar yapıldıktan sonra Milli Akaryakıtdağıtıcı firmamız olan TÜRKİYE PETROLLERİ ile güç birliği yapılmış ve MART 2015 tarihi itibari ile siz değerli müşterilerimize AYPİ PETROL olarak hizmet vermeye başlamıştır.

    Kuruluşundan bu yana AYPİ PETROL alt yapı yatırımlarına ağırlık vermiştir. AYPİ PETROL büyük bir rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesine sahiptir.

    Sektördeki pazar payını her geçen gün artıran AYPİ PETROL, AYGÜN Ltd.Şti. 'den doğan güç birlikteliği ve sinerji sonucu, Karaman’da akaryakıt sektöründe tüketicinin ilk tercihi olma temel hedef ve prensibiyle hareket etmektedir.

Adres : Hamidiye Mah. Sanayi Caddesi No:11/A Merkez/KARAMAN

Telefon : +90 338 214 22 45+90 533 493 30 51